akikre büszkék vagyunk

2015-2016





Szűcs Kitti

A négy év folyamán nyújtott kiemelkedő tanulmányi eredményéért, a történelem pályázatokon való
sikeres szerepléséért, közösségi munkájáért.

2014-2015




Mesics Gábor

A SZKTV-n szerkezetlakatos szakmában elért országos 2. helyezéséért.

Szalai Veronika

Történelemversenyeken elért eredményeiért, példás magatartásáért és szorgalmáért, az iskola közösségi
életében tanúsított aktív részvételéért.

2013-2014


Bandi Júlia

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, közösségi, kulturális munkájáért, versenyeken, vetélkedőkön,
pályázatokon nyújtott teljesítményéért és a megyei biológia versenyen elért 2. helyezéséért.

Magyar Benjámin

Az SZKTV-n szerkezetlakatos szakmában elért országos 2. helyezéséért és kiváló tanulmányi eredményéért.

Tér Olivér

Az SZKTV-n szerkezetlakatos szakmában elért országos 7. helyezéséért, példamutató magatartásáért, közösségi
munkájáért, kiváló tanulmányi eredményéért.

2012-2013


Kovács Boglárka

Példamutató magatartásáért és szorgalmáért, versenyeken való eredményes szerepléséért, kiemelkedő közösségi
tevékenységéért, a Diákönkormányzatban végzett munkájáért.

Nemes János

Diákönkormányzat vezetői munkájáért, iskolai és osztályközösségi tevékenységéért, SZKTV-n való eredményes
részvételéért.

Tóth Evelin Dalma

Az Implom József Országos Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntőjén elért II. helyezéséért.

2011-2012


Borsos Tamás

Kőműves szakmában az országos SZKTV-n elért 6. helyezéséért.

Gazdag Norbert

Kőműves szakmában az országos SZKTV-n elért 7. helyezéséért.

Takács Enikő

Példamutató magatartásáért, szorgalmáért, közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken elért eredményeiért,
színvonalas szerepléséért.

2010-2011


Harmath Tamás

Az országos SZKTV versenyen elért 9. helyezéséért és kitűnő tanulmányi eredményéért.

Tótiván Benjámin

Kiváló tanulmányi eredményéért, kitartó szorgalmáért és közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken elért
sikereiért.

Török József Balázs

Az országos SZKTV versenyen elért 8. helyezéséért és kitűnő tanulmányi eredményéért.

Varga Viktória Veronika

Kiváló tanulmányi eredményéért, kitartó szorgalmáért és közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken elért
sikereiért.

2009-2010


Molnár Tünde

Négy éven keresztül tanúsított példás magatartásáért, szorgalmáért, tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért.

Podszkocs Krisztina

Példás magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért.

Ujj Dániel

Tanulmányi munkájáért, valamint négy éven át nyújtott kiemelkedő kulturális és közösségi tevékenységéért.

2008-2009


Herczeg Annamária

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmáért, tanulmányi versenyeken,
pályázatokon elért eredményeiért és közösségi munkájáért.

Kondákor Balázs

Jó tanulmányi munkájáért, a regionális és megyei középiskolai történelem versenyeken nyújtott színvonalas
szerepléséért, valamint történelem pályázatokon elért kimagasló eredményeiért (megyei 1. hely), továbbá
közösségi munkájáért.

2007-2008


Herczeg Róbert

Jó tanulmányi munkájáért, valamint két éven át a megyei történelem középiskolás tanulmányi versenyen elért
első helyezéséért, továbbá a történelem OKTV-n való részvételéért és közösségi munkájáért.

Pongrácz Barbara

A tanév során tanúsított szorgalmáért, kiváló tanulmányi eredményéért, illetve az élelmiszer- és vegyiáru kereskedő
szakma kiváló tanulója országos versenyen elért 11. helyezéséért.

2006-2007


Herman Norbert

Négy éven át nyújtott tanulmányi eredményéért, és a megyei biológia versenyen elért 1. helyezéséért.

2005-2006


Kelemen Gábor

A SZAKMA KIVÁLÓ TANULÓJA VERSENY megyei 1. és országos 7. helyezéséért és a versenyen teljesített
kiemelkedõ gyakorlati munkájáért.

Kiss Judit

Négy éven át nyújtott kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért és a diákönkormányzatban
végzett aktív tevékenységéért.

2004-2005


Horváth József

A Neumann János Nemzetközi Programtermék Versenyen Grafika kategóriában elért IV. helyezéséért,
közösségi munkájáért, példás magatartásáért.

Magai Lívia

Jó tanulmányi eredményéért, sport tevékenységéért, közösségi munkájáért és a moderntánc csoport vezetéséért.

Sinkó Ádám

Kiváló tanulmányi munkájáért, valamint az országos és megyei történelem tantárgyi versenyen elért eredményéért.

2003-2004


Nemsics Nóra

Tanulmányai során nyújtott kimagasló teljesítményéért és az országos tanulmányi versenyen való szerepléséért.

Tér Tivadar

Kiemelkedõ közösségi munkájáért, tanulmányai során nyújtott kimagasló teljesítményéért és az országos tanulmányi
versenyen való szerepléséért.

2002-2003


Futács Alexandra

Kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért, a magyar irodalom tantárgy OKTV-n való részvételéért,
az Országos Implom József Helyesírási Versenyen nyújtott teljesítményéért.

2001-2002


Rónai Péter

Kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, az SZKT elõdöntõjén nyújtott teljesítményéért, példás magatartásáért és
szorgalmáért.

Niszper Tamás

Kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, az SZKT verseny elõdöntõjén nyújtott teljesítményéért, példás magatartásáért
és szorgalmáért.

Nagy Anikó

Kiváló és példamutató gyakorlati munkájáért, jó közösségi tevékenységéért.

2000-2001


Káldi Gabriella

"Az év tanulójá"-nak, az iskolai és az osztályközösségben végzett kiemelkedõ közösségi és tanulmányi munkájáért.

1999-2000


Csóra Piroska

Az "Aranyvarrótû" elnevezésû országos szakmai versenyen elért I. helyezéséért, és a legjobb kivitelû munkáért
kapott különdíjért.

Németh Tímea

Az iskolai és a városi Diákönkormányzat munkájában több éven át végzett kiemelkedõ tevékenységéért.

1998-1999


Bek Szabolcs

Példás magatartásáért és szorgalmáért, a vas- és fémszerkezet lakatos tanulók SZKT Versenyének megyei II.
helyezésért és az országos elõdönton nyújtott teljesítményéért.

1997-1998


Bek Szabolcs

Példás magatartásáért és szorgalmáért, a megyei fizika tantárgyi verseny I. helyezéséért, az országos versenyen
elért VII. helyezésért. "Az év tanulója" cím elnyeréséért.

1996-1997


Máté Krisztina

Három éven át végzett eredményes tanulmányi munkájáért. A férfiruha-készíto tanulók SZKT Versenyének
országos döntõjén elért IX. helyezéséért. A legjobb gyakorlati munkáért járó kitüntetõ címért.
"Az év tanulója" cím elnyeréséért.

Krisztánovics Gábor

Példás magatartásáért és szorgalmáért, az asztalos tanulók SZKT Versenyének országos elõdöntõjén elért
jó helyezésért és az országos döntõben nyújtott teljesítményéért.

1995-1996


Sipos Csaba

Három éven át végzett eredményes tanulmányi munkájáért, a fizika tantárgyi versenyen elért megyei I., országos XI.,
a matematika tantárgyi versenyen elért megyei I. és országos XVIII. helyezéséért.

1994-1995


Rigó Norbert

Három éven át végzett eredményes tanulmányi munkájáért, a szakmunkástanulók fizika tantárgyi tanulmányi
versenyén elért megyei II. helyezésért, aktív sporttevékenységéért.

1993-1994


Németh Anett

A szakmunkástanulók "magyar nyelv"-i tantárgyi tanulmányi versenyén elért megyei I. és országos IV. helyezésért.

1991-1992


Zakó István

Három éven át végzett szorgalmas és eredményes tanulmányi munkájáért, a vas- és fémszerkezet-lakatos tanulók
SZKT Verseny országos elõdöntõjén elért II. és a döntõn elért V. helyezésért, az anyag- és gyártásismeret tantárgyi
verseny országos döntõjén elért VI. helyezésért.

Balogh Balázs

A magyar országos serdülõ repülõ modellek bajnokságán, RH1 kategóriában I. helyezést ért el.

1990-1991


Ujj Gábor

Háromévi kiemelkedõ tanulmányi munkájáért, a történelem tantárgyi versenyen megyei II. és országos XXI.
helyezéséért, a matematika verseny megyei III. helyezéséért, az esztergályos tanulók SZKT Verseny országos
elõdöntõjén elért VII. és a döntõn elért II. helyezésért és a legjobb elméletisnek járó különdíjért.

1989-1990


Horváth Csaba

Példás magatartásáért és szorgalmáért, a szerkezetlakatos tanulók SZKT Versenyén való eredményes szerepléséért.
A megyei fizika versenyen elért II. helyezéséért.

Szabó Attila

Példás magatartásáért és szorgalmáért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei II. helyezésért és az
országos elõdönton nyújtott teljesítményéért.

Varga Barnabás

A kõmûves tanulók megyei SZKT Versenyen elért III. helyezéséért.

1988-1989


Bóka Vince

Háromévi kiemelkedõ tanulmányi munkájáért, a fizika tantárgyi tanulmányi versenyen elért megyei I. és országos
V. helyezésért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei I. és országos XI. helyezésért.

Végh Anikó

Kiemelkedõ tanulmányi munkájáért és a közösség érdekében végzett eredményes tevékenységéért.

Boczkó István

Az esztergályos tanulók megyei SZKT Versenyén elért II. helyezéséért.

1987-1988


Pass Erika

Jó tanulmányi eredményéért, az iskolai KISZ Bizottság titkári teendõinek több éven át történõ eredményes ellátásáért.

Varga Károly

Háromévi kiemelkedõ tanulmányi munkájáért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei I. és országos
IV. helyezésért.

Nyakas Zoltán

Háromévi kimagasló tanulmányi munkájáért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei II. helyezéséért,
sport-, kulturális és egyéb versenyeken nyújtott kimagasló teljesítményéért.

1986-1987


Juhos Miklós

Tanulmányi-, sport- és kulturális versenyeken nyújtott kiemelkedõ teljesítményéért, mozgalmi munkájáért.

Magai Györgyi

Kimagasló tanulmányi munkájáért és a Vöröskeresztben végzett tevékenységéért.

Magyar Ottó

Kiváló tanulmányi munkájáért, tanulmányi- és egyéb versenyeken elért eredményeiért, KISZ-ben és osztályban
végzett munkájáért. Az esztergályos megyei SZKT Versenyen elért II. helyezéséért, a megyei anyag- és
gyártásismeret tantárgyi versenyen elért III. helyezéséért.

Tóth Andrea

A férfiruha-készítõ szakma megyei SZKT Versenyen elért III. helyezéséért, az SZKT Verseny országos döntõjén való
eredményes szerepléséért.

1985-1986


Baka László

Tanulmányi-, sport- és kulturális versenyeken nyújtott kiemelkedõ teljesítményéért, mozgalmi munkájáért.
Az esztergályos megyei SZKT Versenyen elért III. helyezéséért.