Home » AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK

2019-2020

  Völgyi Tibor Tamás

3/11.A osztályos pincér tanuló.

A Szakma Kiváló Tanulója Országos döntőjén elért 1-5. helyezésért. Középiskolai tanulmányai alatt mutatott szorgalmáért, a Pincér szakma iránti alázatáért.

2017-2018

  Lóránt Milán

3/11.B osztályos asztalos tanuló.

Az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi
Verseny Országos döntőjén elért 7. helyezésért.

  Szajó József Bence

3/11.B osztályos épület- és szerkezetlakatos tanuló.

A Szakma Kiváló Tanulója Országos döntőjén elért 4. helyezésért.

2016-2017

   
  Koroknyai Dávid
A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen való eredményes szerepléséért, a történelmi versenyeken elért sikereiért, szorgalmáért, példamutató magatartásáért és az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny országos döntőjében elért 7. helyezéséért

2015-2016

   
  Szűcs Kitti 

A négy év folyamán nyújtott kiemelkedő tanulmányi eredményéért, a történelem pályázatokon való
sikeres szerepléséért, közösségi munkájáért.

2014-2015

   
  Mesics Gábor 

A SZKTV-n szerkezetlakatos szakmában elért országos 2. helyezéséért.
  Szalai Veronika  

Történelemversenyeken elért eredményeiért, példás magatartásáért és szorgalmáért, az iskola közösségi
életében tanúsított aktív részvételéért.

2013-2014

  Bandi Júlia  

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, közösségi, kulturális munkájáért, versenyeken, vetélkedőkön,
pályázatokon nyújtott teljesítményéért és a megyei biológia versenyen elért 2. helyezéséért.

  Magyar Benjámin  

Az SZKTV-n szerkezetlakatos szakmában elért országos 2. helyezéséért és kiváló tanulmányi eredményéért.

  Tér Olivér  

Az SZKTV-n szerkezetlakatos szakmában elért országos 7. helyezéséért, példamutató magatartásáért, közösségi
munkájáért, kiváló tanulmányi eredményéért.

2012-2013

  Kovács Boglárka  

Példamutató magatartásáért és szorgalmáért, versenyeken való eredményes szerepléséért, kiemelkedő közösségi
tevékenységéért, a Diákönkormányzatban végzett munkájáért.

  Nemes János  

Diákönkormányzat vezetői munkájáért, iskolai és osztályközösségi tevékenységéért, SZKTV-n való eredményes
részvételéért.

  Tóth Evelin Dalma  

Az Implom József Országos Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntőjén elért II. helyezéséért.

2011-2012

  Borsos Tamás  

Kőműves szakmában az országos SZKTV-n elért 6. helyezéséért.

  Gazdag Norbert  

Kőműves szakmában az országos SZKTV-n elért 7. helyezéséért.

  Takács Enikő  

Példamutató magatartásáért, szorgalmáért, közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken elért eredményeiért,
színvonalas szerepléséért.

2010-2011

  Harmath Tamás  

Az országos SZKTV versenyen elért 9. helyezéséért és kitűnő tanulmányi eredményéért.

  Tótiván Benjámin  

Kiváló tanulmányi eredményéért, kitartó szorgalmáért és közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken elért
sikereiért.

  Török József Balázs  

Az országos SZKTV versenyen elért 8. helyezéséért és kitűnő tanulmányi eredményéért.

  Varga Viktória Veronika  

Kiváló tanulmányi eredményéért, kitartó szorgalmáért és közösségi munkájáért, tanulmányi versenyeken elért
sikereiért.

2009-2010

  Molnár Tünde  

Négy éven keresztül tanúsított példás magatartásáért, szorgalmáért, tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért.

  Podszkocs Krisztina  

Példás magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért.

  Ujj Dániel  

Tanulmányi munkájáért, valamint négy éven át nyújtott kiemelkedő kulturális és közösségi tevékenységéért.

2008-2009

  Herczeg Annamária  

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, szorgalmáért, tanulmányi versenyeken,
pályázatokon elért eredményeiért és közösségi munkájáért.

  Kondákor Balázs  

Jó tanulmányi munkájáért, a regionális és megyei középiskolai történelem versenyeken nyújtott színvonalas
szerepléséért, valamint történelem pályázatokon elért kimagasló eredményeiért (megyei 1. hely), továbbá
közösségi munkájáért.

2007-2008

  Herczeg Róbert  

Jó tanulmányi munkájáért, valamint két éven át a megyei történelem középiskolás tanulmányi versenyen elért
első helyezéséért, továbbá a történelem OKTV-n való részvételéért és közösségi munkájáért.

  Pongrácz Barbara  

A tanév során tanúsított szorgalmáért, kiváló tanulmányi eredményéért, illetve az élelmiszer- és vegyiáru kereskedő
szakma kiváló tanulója országos versenyen elért 11. helyezéséért.

2006-2007

  Herman Norbert  

Négy éven át nyújtott tanulmányi eredményéért, és a megyei biológia versenyen elért 1. helyezéséért.

2005-2006

  Kelemen Gábor  

A SZAKMA KIVÁLÓ TANULÓJA VERSENY megyei 1. és országos 7. helyezéséért és a versenyen teljesített
kiemelkedõ gyakorlati munkájáért.

  Kiss Judit  

Négy éven át nyújtott kiemelkedö tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért és a diákönkormányzatban
végzett aktív tevékenységéért.

2004-2005

  Horváth József  

A Neumann János Nemzetközi Programtermék Versenyen Grafika kategóriában elért IV. helyezéséért,
közösségi munkájáért, példás magatartásáért.

  Magai Lívia  

Jó tanulmányi eredményéért, sport tevékenységéért, közösségi munkájáért és a moderntánc csoport vezetéséért.

  Sinkó Ádám  

Kiváló tanulmányi munkájáért, valamint az országos és megyei történelem tantárgyi versenyen elért eredményéért.

2003-2004

  Nemsics Nóra  

Tanulmányai során nyújtott kimagasló teljesítményéért és az országos tanulmányi versenyen való szerepléséért.

  Tér Tivadar  

Kiemelkedõ közösségi munkájáért, tanulmányai során nyújtott kimagasló teljesítményéért és az országos tanulmányi
versenyen való szerepléséért.

2002-2003

  Futács Alexandra  

Kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért, a magyar irodalom tantárgy OKTV-n való részvételéért,
az Országos Implom József Helyesírási Versenyen nyújtott teljesítményéért.

2001-2002

  Rónai Péter  

Kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, az SZKT elõdöntõjén nyújtott teljesítményéért, példás magatartásáért és
szorgalmáért.

  Niszper Tamás  

Kiemelkedõ tanulmányi eredményéért, az SZKT verseny elõdöntõjén nyújtott teljesítményéért, példás magatartásáért
és szorgalmáért.

  Nagy Anikó  

Kiváló és példamutató gyakorlati munkájáért, jó közösségi tevékenységéért.

2000-2001

  Káldi Gabriella  

“Az év tanulójá”-nak, az iskolai és az osztályközösségben végzett kiemelkedõ közösségi és tanulmányi munkájáért.

1999-2000

  Csóra Piroska  

Az “Aranyvarrótû” elnevezésû országos szakmai versenyen elért I. helyezéséért, és a legjobb kivitelû munkáért
kapott különdíjért.

  Németh Tímea  

Az iskolai és a városi Diákönkormányzat munkájában több éven át végzett kiemelkedõ tevékenységéért.

1998-1999

  Bek Szabolcs  

Példás magatartásáért és szorgalmáért, a vas- és fémszerkezet lakatos tanulók SZKT Versenyének megyei II.
helyezésért és az országos elõdönton nyújtott teljesítményéért.

1997-1998

  Bek Szabolcs  

Példás magatartásáért és szorgalmáért, a megyei fizika tantárgyi verseny I. helyezéséért, az országos versenyen
elért VII. helyezésért. “Az év tanulója” cím elnyeréséért.

1996-1997

  Máté Krisztina  

Három éven át végzett eredményes tanulmányi munkájáért. A férfiruha-készíto tanulók SZKT Versenyének
országos döntõjén elért IX. helyezéséért. A legjobb gyakorlati munkáért járó kitüntetõ címért.
“Az év tanulója” cím elnyeréséért.

  Krisztánovics Gábor  

Példás magatartásáért és szorgalmáért, az asztalos tanulók SZKT Versenyének országos elõdöntõjén elért
jó helyezésért és az országos döntõben nyújtott teljesítményéért.

1995-1996

  Sipos Csaba  

Három éven át végzett eredményes tanulmányi munkájáért, a fizika tantárgyi versenyen elért megyei I., országos XI.,
a matematika tantárgyi versenyen elért megyei I. és országos XVIII. helyezéséért.

1994-1995

  Rigó Norbert  

Három éven át végzett eredményes tanulmányi munkájáért, a szakmunkástanulók fizika tantárgyi tanulmányi
versenyén elért megyei II. helyezésért, aktív sporttevékenységéért.

1993-1994

  Németh Anett  

A szakmunkástanulók “magyar nyelv”-i tantárgyi tanulmányi versenyén elért megyei I. és országos IV. helyezésért.

1991-1992

  Zakó István  

Három éven át végzett szorgalmas és eredményes tanulmányi munkájáért, a vas- és fémszerkezet-lakatos tanulók
SZKT Verseny országos elõdöntõjén elért II. és a döntõn elért V. helyezésért, az anyag- és gyártásismeret tantárgyi
verseny országos döntõjén elért VI. helyezésért.

  Balogh Balázs  

A magyar országos serdülõ repülõ modellek bajnokságán, RH1 kategóriában I. helyezést ért el.

1990-1991

  Ujj Gábor  

Háromévi kiemelkedõ tanulmányi munkájáért, a történelem tantárgyi versenyen megyei II. és országos XXI.
helyezéséért, a matematika verseny megyei III. helyezéséért, az esztergályos tanulók SZKT Verseny országos
elõdöntõjén elért VII. és a döntõn elért II. helyezésért és a legjobb elméletisnek járó különdíjért.

1989-1990

  Horváth Csaba  

Példás magatartásáért és szorgalmáért, a szerkezetlakatos tanulók SZKT Versenyén való eredményes szerepléséért.
A megyei fizika versenyen elért II. helyezéséért.

  Szabó Attila  

Példás magatartásáért és szorgalmáért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei II. helyezésért és az
országos elõdönton nyújtott teljesítményéért.

  Varga Barnabás  

A kõmûves tanulók megyei SZKT Versenyen elért III. helyezéséért.

1988-1989

  Bóka Vince  

Háromévi kiemelkedõ tanulmányi munkájáért, a fizika tantárgyi tanulmányi versenyen elért megyei I. és országos
V. helyezésért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei I. és országos XI. helyezésért.

  Végh Anikó  

Kiemelkedõ tanulmányi munkájáért és a közösség érdekében végzett eredményes tevékenységéért.

  Boczkó István  

Az esztergályos tanulók megyei SZKT Versenyén elért II. helyezéséért.

1987-1988

  Pass Erika  

Jó tanulmányi eredményéért, az iskolai KISZ Bizottság titkári teendõinek több éven át történõ eredményes ellátásáért.

  Varga Károly  

Háromévi kiemelkedõ tanulmányi munkájáért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei I. és országos
IV. helyezésért.

  Nyakas Zoltán  

Háromévi kimagasló tanulmányi munkájáért, az esztergályos tanulók SZKT Versenyének megyei II. helyezéséért,
sport-, kulturális és egyéb versenyeken nyújtott kimagasló teljesítményéért.

1986-1987

  Juhos Miklós  

Tanulmányi-, sport- és kulturális versenyeken nyújtott kiemelkedõ teljesítményéért, mozgalmi munkájáért.

  Magai Györgyi  

Kimagasló tanulmányi munkájáért és a Vöröskeresztben végzett tevékenységéért.

  Magyar Ottó  

Kiváló tanulmányi munkájáért, tanulmányi- és egyéb versenyeken elért eredményeiért, KISZ-ben és osztályban
végzett munkájáért. Az esztergályos megyei SZKT Versenyen elért II. helyezéséért, a megyei anyag- és
gyártásismeret tantárgyi versenyen elért III. helyezéséért.

  Tóth Andrea  

A férfiruha-készítõ szakma megyei SZKT Versenyen elért III. helyezéséért, az SZKT Verseny országos döntõjén való
eredményes szerepléséért.

1985-1986

  Baka László  

Tanulmányi-, sport- és kulturális versenyeken nyújtott kiemelkedõ teljesítményéért, mozgalmi munkájáért.
Az esztergályos megyei SZKT Versenyen elért III. helyezéséért.

ELÉRHETŐSÉGEINK

Cím: 8960 Lenti, Petőfi S. út 23.
Telefon: +36 92/551-223
Fax: +36 92/551-224
E-mail: iskola@lamfalussy-lenti.sulinet.hu
WEB: www.lamfalussy-lenti.sulinet.hu
OM azonosító: 203067

BEISKOLÁZÁS 2020-21

JÁRVÁNYÜGYI INTÉZKEDÉSI TERV

HASZNOS LINKEK

Képtalálatok a következőre: facebook kép